postheadericon Włosy krótkie i półkrótkie

Najbardziej lubimy fryzury wygodne, które można łatwo ułożyć. Idealnym rozwiązaniem są praktyczne krótkie cięcia. Jeśli znudziły Ci się Twoje przydługie włosy lub chcesz pozbyć się zniszczonych kosmyków zdecyduj się na krótką bądź półkrótką fryzurę.

Asymetryczne cięcie to fantastyczna propozycja dla kobiet, którym spowszechniała stara fryzura i pragną modnej odmiany. Włosy z tyłu ścięte krótko, z przodu nieco dłuższe, asymetryczna grzywka lekko opada na oczy. Taki model świetnie prezentuje się w duecie z blondem, ale jest na tyle uniwersalnym uczesaniem, że możemy go połączyć zarówno z intensywnym brązem czy którymś z odcieni rudości. Jest to niezwykle praktyczna fryzura. Nie wymaga skomplikowanego ułożenia, a ponadto krótkie włosy doskonale sprawdzają się podczas letnich upałów.

Bardzo modne są postrzępione grzywki w rozmiarze XS. Niebywale twarzowe, dodają dziewczęcego uroku i subtelności. Ułożenie fryzury zajmuje nam minimalną ilość czasu, efekty są natomiast imponujące. Prostota górą.

A co jeśli natura obdarzyła nas gęstymi włosami? Jest to oczywiście powód do radości i dumy. Gęste włosy i krótkie cięcia jak najbardziej do siebie pasują. Modne są mocno wycieniowane, krótkie włosy, opadające na kark i zakrywające uszy. Na czubku głowy stroszymy kosmyk włosów, z boku zaznaczamy przedziałek.

Dla pań z nieco dłuższymi włosami styliści również przygotowali szereg propozycji. Inspirują się głównie latami 40-tymi. Włosy są mocno cieniowane, z intrygującymi grzywkami, w lekkim nieładzie. Włosy rzadkie sprawiają wrażenie gęstych. Magia? Nie, to tylko dobre cięcie i odpowiednie ułożenie fryzury.

Modne są włosy ”na bombkę”. Gładkie, krótsze np. z lewej strony i nieco dłuższe z prawej. Przedziałek bliżej krótszego cięcia. Świetnie prezentuje się na ciemnych włosach ożywionych kontrastowymi refleksami. Fryzura dodaje mnóstwo powabu.

Jeśli nie lubimy prostoty możemy postawić na niebanalny nieład. Grzywa niczym lew, mocne cieniowane kosmyki, włosy delikatnie odgarnięte z oczu. Do tego intensywny kolor np. intensywna czerń albo wiśniowy brąz.

Klasyka nigdy nie wychodzi z mody. Tak jest i w przypadku tej fryzury. Paź zawsze będzie na topie. Włosy średniej długości, gęsta grzywka przycięta prosto. Fryzura uniwersalna. Pasuje właściwie do każdej twarzy.

Nie pozostaje nam nic innego jak udać się do zaufanego fryzjera, który doradzi nam jaka fryzura będzie dla nas najodpowiedniejsza i w końcu ściąć włosy. A potem cieszyć się nimi,  są przecież wygodne i praktyczne, stworzone dla kobiet nowoczesnych.


Warning: mkdir(): Disk quota exceeded in /home/xjd/public_html/xkl.pl/wp-content/plugins/comet-cache/src/includes/traits/Ac/ObUtils.php on line 317

Fatal error: Uncaught exception 'Exception' with message 'Cache directory not writable. Comet Cache needs this directory please: `/home/xjd/public_html/xkl.pl/wp-content/cache/comet-cache/cache/http/www-modnafryzura-com-pl`. Set permissions to `755` or higher; `777` might be needed in some cases.' in /home/xjd/public_html/xkl.pl/wp-content/plugins/comet-cache/src/includes/traits/Ac/ObUtils.php:320 Stack trace: #0 [internal function]: WebSharks\CometCache\Classes\AdvancedCache->outputBufferCallbackHandler('<!DOCTYPE html ...', 9) #1 /home/xjd/public_html/xkl.pl/wp-includes/functions.php(3549): ob_end_flush() #2 [internal function]: wp_ob_end_flush_all('') #3 /home/xjd/public_html/xkl.pl/wp-includes/plugin.php(525): call_user_func_array('wp_ob_end_flush...', Array) #4 /home/xjd/public_html/xkl.pl/wp-includes/load.php(638): do_action('shutdown') #5 [internal function]: shutdown_action_hook() #6 {main} thrown in /home/xjd/public_html/xkl.pl/wp-content/plugins/comet-cache/src/includes/traits/Ac/ObUtils.php on line 320