postheadericon Włosy długie

Ponadczasowe i ultra kobiece. Długie włosy są piękne właściwie w każdym wydaniu. Ogniście rude, czarne, intensywnie brązowe lub w odcieniu platynowego blondu. Są zawsze na topie i nigdy nie wyjdą z mody. Muszą spełniać tylko jeden warunek. Powinny być zadbane.

Nawet długie włosy muszą gdzieś się kończyć. Ich długość nie może być przesadzona. Maksymalnie powinny sięgać do pasa. Gęste odwrócą uwagę od niedoskonałości sylwetki, odpowiednio dobrana fryzura może zdziałać cuda.

Każde włosy wymagają opieki i troski. Długie kosmyki są jednak wyjątkowo wymagające. Szczególnie narażone są na zniszczenia przy końcach włosów, często się rozdwajają lub wypadają. Warto więc pielęgnować je specjalnymi preparatami, szamponami i odżywkami przeznaczonymi do stosowania do włosów długich. Ponadto nie możemy przesadzać z lokówką, suszarką czy też prostownicą. Pamiętajmy, że zabiegi te bardzo osłabiają kondycję włosów.

Jakie uczesania dla włosów długich są obecnie na topie? Modne są rozpuszczone, lekko pofalowane włosy. Odsłaniamy twarz, ale nie rezygnujemy ze spinek i innych ozdób do włosów. Nie należy jednak z nimi przesadzać, są tylko dodatkiem, a wiadomo przecież, że co za dużo to nie zdrowo. Proste, wolno rozpuszczone włosy to najpopularniejsza fryzura na świecie. Ma jednak mnóstwo zalet, jest wciąż na czasie, jej nadrzędną zaletą jest naturalność.

Na czasie są wszelkiego rodzaju sploty. Warkocze, koki, upięcia. Możesz przebierać w niezwykle rozbudowanej palecie możliwości. Kucyk jest nudny? Nieprawda! To fryzura wygodna i modna.

Jesteś właścicielką loków? Wiele kobiet marzy o takich włosach. Burza spiralek jest jak najbardziej na topie. Przyciąga spojrzenia, dodaje kokieterii i drapieżności. Nikt nie powie Ci, że jest banalna! Oprócz tego loki potrafią spełniać zadanie eleganckiej fryzury. Są świetnym rozwiązaniem na wykwintne kolacje, przyjęcia czy wesela.

Modna jest naturalność. Niezwykłe wrażenie robią proste, gęste włosy w kolorze czekoladowego brązu. Taka fryzura jest idealna dla właścicielek mocnych, zdrowych włosów. Przyciąga spojrzenia swoją niebywałą prostotą.

Panie z mniej gęstymi włosami nie powinny zbytnio się martwić. Styliści mają propozycje również dla nich. Kilkuwarstwowe cięcie, odpowiednia grzywka i jasne pasemka dają niesamowity efekt. Fryzura świetnie prezentuje się na ciemnych włosach.

Jeśli jesteś właścicielką długich włosów pamiętaj o ich odpowiedniej pielęgnacji. Natura obdarzyła Cię skarbem, o który powinnaś się troszczyć. Kondycja i zdrowie włosów przede wszystkim! Dzięki zadbanym długim włosom może w łatwy sposób podkreślać swoją kobiecość i wabić zmysłowością…


Warning: file_put_contents(): Only 0 of 17293 bytes written, possibly out of free disk space in /home/xjd/public_html/xkl.pl/wp-content/plugins/comet-cache/src/includes/traits/Ac/ObUtils.php on line 349

Fatal error: Uncaught exception 'Exception' with message 'Comet Cache: failed to write cache file for: `/wlosy-dlugie/`; possible permissions issue (or race condition), please check your cache directory: `/home/xjd/public_html/xkl.pl/wp-content/cache/comet-cache/cache`.' in /home/xjd/public_html/xkl.pl/wp-content/plugins/comet-cache/src/includes/traits/Ac/ObUtils.php:354 Stack trace: #0 [internal function]: WebSharks\CometCache\Classes\AdvancedCache->outputBufferCallbackHandler('<!DOCTYPE html ...', 9) #1 /home/xjd/public_html/xkl.pl/wp-includes/functions.php(3549): ob_end_flush() #2 [internal function]: wp_ob_end_flush_all('') #3 /home/xjd/public_html/xkl.pl/wp-includes/plugin.php(525): call_user_func_array('wp_ob_end_flush...', Array) #4 /home/xjd/public_html/xkl.pl/wp-includes/load.php(638): do_action('shutdown') #5 [internal function]: shutdown_action_hook() #6 {main} thrown in /home/xjd/public_html/xkl.pl/wp-content/plugins/comet-cache/src/includes/traits/Ac/ObUtils.php on line 354