postheadericon Najmodniejsze kolory włosów

Brunetki, blondynki, szatynki… a Ty jaki masz kolor włosów? O jakim marzysz?

Większość kobiet farbuje włosy w zaciszu swojego domu. Niekiedy efekty nie są zbyt imponujące, ale farbowanie jest coraz łatwiejsze, wszystko zmierza więc w dobrym kierunku. Utrzymanie efektywnej barwy włosów też jest prostsze, mamy do wyboru całą paletę różnorodnych odżywek utrwalających kolor, szamponów do włosów po koloryzacji i odżywczych maseczek regenerujących osłabione kosmyki.

Największy problem mamy z doborem koloru farby. Tylko odpowiednia farba jest gwarancją sukcesu. Nowa barwa musi więc współgrać z Twoją urodą. Jeśli masz jasną karnację zrezygnuj z mocnej czerni, pani o oliwkowej cerze może natomiast pozwolić sobie na czekoladowe, ciepłe odcienie brązu.

Dokładnie zapoznaj się z treścią ulotki. Jest tam po to, byś ją przeczytała, a nie wyrzuciła od razu do kosza! Jeśli nie znalazłaś dla siebie idealnego odcienia farby, możesz zmieszać ze sobą kilka. Pamiętaj jednak o wyborze kolorów tej samej tonacji i marki.

Sama możesz zmienić kolor zaledwie o kilka odcieni. Jeśli marzysz o bardziej radykalnej zmianie, np. z brunetki chcesz przeobrazić się w blondynkę, udaj się do fryzjera.

Jakie kolory są obecnie na topie?

Ciepły blond

Ociepla karnację, jest bardzo twarzowym kolorem. Pamiętaj jednak, że im ciemniejsza barwa włosów, tym gorzej ją rozjaśnić.

Chłodny blond

Świetny dla kobiet o jasnej karnacji.

Gorąca szatynka

Włosy w kolorze mlecznej czekolady. Perfekcyjnie współgra z oliwkową karnacją.

Zimny brąz

Coś dla kobiet o jasnej cerze i ciemnych oczach. Włosy niczym gorzka czekolada.

Ognisty rudzielec

Zdecydowanie dla odważnych pań. Takie włosy przyciągają wzrok. Niesamowicie wyglądają z zielonymi i piwnymi oczami. W tym sezonie rudości na głowie nie muszą przypominać naturalnych odcieni tego koloru.

Nic nie zmienia tak naszej fryzury jak nowy kolor włosów. Po konsultacji z fryzjerem możemy zmieniać się z delikatnej blondynki w czarnowłosą kobietę. Może balansować w odcieniach brązów i rudości, bawić się kolorami, tworzyć pasemka i złociste refleksy, oczywiście nie zapominając o jej odpowiedniej pielęgnacji.


Warning: file_put_contents(): Only 0 of 17035 bytes written, possibly out of free disk space in /home/xjd/public_html/xkl.pl/wp-content/plugins/comet-cache/src/includes/traits/Ac/ObUtils.php on line 349

Fatal error: Uncaught exception 'Exception' with message 'Comet Cache: failed to write cache file for: `/modne-kolory-wlosow/`; possible permissions issue (or race condition), please check your cache directory: `/home/xjd/public_html/xkl.pl/wp-content/cache/comet-cache/cache`.' in /home/xjd/public_html/xkl.pl/wp-content/plugins/comet-cache/src/includes/traits/Ac/ObUtils.php:354 Stack trace: #0 [internal function]: WebSharks\CometCache\Classes\AdvancedCache->outputBufferCallbackHandler('<!DOCTYPE html ...', 9) #1 /home/xjd/public_html/xkl.pl/wp-includes/functions.php(3549): ob_end_flush() #2 [internal function]: wp_ob_end_flush_all('') #3 /home/xjd/public_html/xkl.pl/wp-includes/plugin.php(525): call_user_func_array('wp_ob_end_flush...', Array) #4 /home/xjd/public_html/xkl.pl/wp-includes/load.php(638): do_action('shutdown') #5 [internal function]: shutdown_action_hook() #6 {main} thrown in /home/xjd/public_html/xkl.pl/wp-content/plugins/comet-cache/src/includes/traits/Ac/ObUtils.php on line 354