Modne fryzury na 2018 rok

Każda kobieta chce wyglądać pięknie, wzbudzając zazdrość nie tylko wśród koleżanek. W dobie czasów współczesnych jest to o wiele prostsze niż dawniej. Wiele kobietom mogą dać zabiegi kosmetyczne czy piękny strój. Nie zapominajmy jednak o fryzurach, które dają ogromne możliwości. Każda kobieta udająca się do salonu fryzjerskiego powinna wyjść z niego usatysfakcjonowana. Na które modne fryzury na 2018 rok warto postawić?

Fryzury z grzywką

Jednym z hitów tego roku wśród kobiet jest grzywka, która dawniej kojarzyła się z małymi dziewczynkami. O popularności grzywki najlepiej świadczy fakt, że modelki w takich fryzurach pojawiały się na pokazach takich domów mody jak Prada czy Fendi. Na takie uczesanie swoich modelek postawił także projektant mody Tom Ford. Największą zaletą grzywki jest fakt, iż optycznie odmładza ona twarz. Ponadto na grzywkę zdecydować się można przy krótkich, ale również i długich włosach. Na damskie uczesanie z grzywką uważać powinny jedynie kobiety, które mają rzadkie włosy, a przy tym niskie czoło.

Krótkie cięcia

Kolejnym trendem są krótkie cięcia, co powinno ucieszyć wszystkie chłopczyce. Kobiety ceniące sobie damskie fryzury w tej wersji nie muszą już zapuszczać zniszczonych włosów. W zamian powinny odświeżyć swój look, a jednocześnie wzmocnić włosy. Fryzura taka jest modna i wygląda zjawiskowo. Należy ją jedynie dobrać do kształtu twarzy, w czym oczywiście pomoże fryzjer.

Fryzury wzbogacone o akcesoria

Co jednak ma zrobić kobieta, która nie chce obcinać włosów, a zależy jej jedynie na delikatnej zmianie? W takiej sytuacji warto postawić na ciekawe fryzury z odpowiednimi akcesoriami. Kobiety w takich uczesaniach zobaczyć można było na pokazach Simone Rocha i Dolce & Gabbana. We włosach modelek tych domów mody znajdywały się wyraziste spinki, biżuteryjne opaski, a nawet liczne kwiaty. Oczywiste jest, że takie fryzury nadają kobietom delikatności. Ważne natomiast, aby były odpowiednio dopasowane do kreacji i stylizacji.

Burza loków

Loki przez jakiś czas były nieobecne, a przynajmniej nie mówiło się o nich tyle, jak ma to miejsce obecnie. Takie uczesanie zrobiło fantastyczne wrażenie między innymi na pokazie Versus Versace. Kobiety, które dodadzą swoim włosom znacznej objętości, po prostu wyglądają młodziej. Plusem w tym przypadku jest też to, że loki pasują do każdego kształtu twarzy bez wyjątku.

Kontrolowany nieład

Modne fryzury 2018 roku to także te, w których króluje niekontrolowany nieład, jakby to nie brzmiało. To propozycja przede wszystkim dla tych kobiet, które nie lubią lub też nie mają możliwości, aby spędzać przed lustrem wielu godzin. Przygotowanie takiej fryzury nie zajmuje wiele czasu, a efekt potrafi być piorunujący. Delikatnie rozwiane włosy można było podziwiać choćby na pokazie Isabel Marant.

Widać więc, że kobieta, którą interesują fajne fryzury damskie ma w czym wybierać. Każda niewiasta bez wyjątku powinna znaleźć coś, co będzie jej odpowiadało. Tak pod względem własnych preferencji, jak i uwarunkowań genetycznych związanych z kształtem twarzy.

Używamy plików cookie na naszej stronie

Potwierdź, jeśli akceptujesz nasze śledzące pliki cookie. Możesz także odrzucić śledzenie, aby móc nadal odwiedzać naszą witrynę bez żadnych danych wysyłanych do usług stron trzecich.