Fryzury ślubne

Fryzury na wesele to temat, którym interesują się nie tylko przyszłe panny młode, ale też i zaproszeni goście. Każda kobieta na weselu chce wyglądać pięknie i olśniewająco. Niezależnie od tego, czy staje na ślubnym kobiercu, czy będzie bawić się na takim przyjęciu jako gość. Oto najbardziej eleganckie fryzury ślubne dla panny młodej, ale i weselnych gości.

Fryzury na wesele dla panny młodej

Fryzura ślubna to zaraz po sukni największy dylemat panny młodej. Z jednej strony kobieta, która będzie na oczach wszystkich gości, chce wyglądać oryginalnie, z drugiej nie chce zbytnio przesadzić. Dlatego często są to delikatne fryzury ślubne.

Decydując się na coś konkretnego, warto umówić się z fryzjerem i sprawdzić, która opcja na tle innych wypada najlepiej. Na to oczywiście potrzeba czasu, a więc takie testy powinny odbyć się odpowiednio wcześnie. Na pewno pomocne mogą być także wszelkie katalogi fryzur czy internet. Tam również można znaleźć inspirację. Co ważniejsze nie tylko samych fryzur. Wiele dobrego dać mogą bowiem dodatki do fryzury ślubnej. Zasada jest tutaj prosta. Jeśli strój kobiety jest ozdobny, uczesanie powinno być stonowane. Z kolei przy skromnej sukni, można zaszaleć z fryzurą.

Najmodniejsze fryzury na wesele dla panny młodej

Od kilku sezonów panny młode decydują się na fryzury charakteryzujące się niskimi upięciami. Taka fryzura sprawia, że kobieta wygląda bardzo swobodnie. Ponadto we włosy wpiąć można kwiatki czy wstążki oraz szereg innych dodatków. Pamiętać należy przy tym, aby ich kolor współgrał z barwą włosów i sukni. Inne ciekawe fryzury do ślubu to klasyczne fale, które zaczesywane są na bok. Na popularności tracą natomiast warkocze i inne finezyjne upięcia z dodatkami.

Fryzury weselne dla gości

Znacznie łatwiejsze zadanie mają kobiety, które na weselu bawią się jako goście. Wówczas swoboda w doborze fryzury jest większa. W takiej sytuacji pozwolić można sobie na eksperymenty i tym samym stworzyć naprawdę ciekawe fryzury na wesele. W końcu cała uwaga powinna koncentrować się w tym dniu na Młodej Parze.

Wśród weselnych gości od kilku sezonów królują delikatne fale i luźne upięcia. Nie dość, że takie fryzury pasują do wielu kreacji wieczorowych, to dodatkowo pozwalają na łączenie ich z ciekawymi dodatkami, a w tym opaskami czy elementami biżuterii. Ponadto wśród kobiet zaproszonych na wesele popularne są również eleganckie warkocze. Podobnie jak przy uczesaniu panny młodej, kiedy strój jest bogaty w ozdoby, uczesanie powinno być skromniejsze i odwrotnie.

Tak więc chcąc mieć ciekawą i naturalnie wyglądającą fryzurę na weselu, nie powinno być z tym problemu. Fajne fryzury na wesele znajdzie panna młoda, a tym bardziej kobieta, która bawić się na nim będzie jako gość. Ważne natomiast, aby były one dopasowane do kształtu twarzy. Ponadto przy ozdobnych kreacjach nie należy przesadzać z ozdobami wpinanymi we włosy. Następnie pozostaje już tylko zadbać o stan włosów. Ten ocenić trzeba na kilka tygodni przed weselem i w razie konieczności włosy poddać kuracji.

Używamy plików cookie na naszej stronie

Potwierdź, jeśli akceptujesz nasze śledzące pliki cookie. Możesz także odrzucić śledzenie, aby móc nadal odwiedzać naszą witrynę bez żadnych danych wysyłanych do usług stron trzecich.