Fryzury na półdługie włosy

W tym roku problemu z wyborem fryzury dla siebie idealnej mieć nie mogą również kobiety, które mają włosy półdługie. Fryzury damskie średnie pośród fryzjerskich trendów 2018 roku są bardzo popularne. Wprawdzie nie pojawiło się wiele nowego w stosunku do sezonów poprzednich, ale nie ma to, jak sprawdzone i ponadczasowe uczesania. Te nadają się bowiem nie tylko na wieczorowy wypad, ale też do pracy czy niedzielne popołudnie z rodziną.

Różne warianty boba

Na jaką fryzurę postawić? Na pewno bob na półdługich włosach jest jednym z hitów tego sezonu. Tym bardziej że występuje on tutaj w różnych wariantach na czele z fryzurą blunt bob. Proste końcówki w połączeniu z mocnym połyskiem i perfekcyjnym przedziałkiem były hitem w poprzednim sezonie i nie inaczej jest i tym razem. Bez wątpienia jest to jedna z najpopularniejszych stylizacji włosów.

Średnie włosy z grzywką

Świetnym połączeniem jest też grzywka z półdługimi włosami. Tak stworzony francuski szyk jest wprawdzie nieco problematyczny, ale wygląda efektownie. Grzywka polecana jest przede wszystkim kobietom charakternym. Nie jest tu jednak żadną koniecznością. Równie dobrze można zostawić ją luźno na czole, a włosy zebrać w delikatny kok czy też kitkę, podpinając z tyłu wsuwkami. Taka fryzura to swego rodzaju romantyczny nieład, który powinien przypaść do gustu każdej kobiecie, która ceni sobie delikatne upięcia.

Niskie koki

W błędzie są kobiety, które uważają, że półdługie włosy nie lubią przypięć. Oczywiście nie da się z nich stworzyć potężnych koków, ale stworzenie niebanalnej fryzury jest dość proste. Dobre są między innymi niskie koki, które dodają szyku i ponadczasowej elegancji. Warto zauważyć, że taka fryzura sprawdzi się między innymi na specjalne okazje, a więc np. wesela. Również z tego względu, że jest ona efektowna, a przy tym niezbyt skomplikowana. Ponadto żadnym problemem nie są tutaj cieniowane włosy półdługie. Wręcz przeciwnie takie pasemka są wskazane. Układa się je dookoła głowy, a kończące się włosy pozostają pod kolejnym pasmem, co wygląda naprawdę efektownie.

Nie są to oczywiście wszystkie fryzury, które zalecane są kobietom o włosach średniej długości. Również inne modne fryzury w roku 2018 zachwycają uroczą oraz kobiecą stylizacją. Na pewno w obecnych trendach bardzo często pojawiać się będą włosy cieniowane. Ponadto nie wolno zapomnieć o efekcie „messy hair” i delikatnych falach.

Włosy półdługie dają więc równie duże możliwości co krótkie czy też długie. Ważne jest jednak, aby cięcia włosów półdługich wykonywali specjaliści i wybitni fryzjerzy. Fryzury damskie średnie są bowiem nieco bardziej wymagające od uczesań krótkich czy długich. Mimo wszystko kobiety, które mają włosy półdługie, nie muszą czekać z tym, aż ich przybędzie czy wręcz przeciwnie, koniecznie je skracać. Nie ma takiej konieczności, ponieważ widać wyraźnie, że nie brak eleganckich i kobiecych fryzur odpowiednich właśnie do włosów półdługich. Co ważniejsze z powodzeniem stosować można je nie tylko podczas szczególnych okazji, ale również na co dzień, chwaląc się nimi choćby w pracy.

Używamy plików cookie na naszej stronie

Potwierdź, jeśli akceptujesz nasze śledzące pliki cookie. Możesz także odrzucić śledzenie, aby móc nadal odwiedzać naszą witrynę bez żadnych danych wysyłanych do usług stron trzecich.