Fryzury na krótkie włosy

Coraz więcej kobiet decyduje się na fryzury krótkie. Nie ma w tym nic złego. Potrafią być tak samo seksowne, jak włosy długie. Ponadto jest to doskonała alternatywa dla kobiet charyzmatycznych, które twardo stąpają po ziemi. Kobiety, których interesują piękne i bardzo krótkie damskie fryzury zgodne ze współczesnymi trendami fryzjerstwa, postawić powinny między innymi na modny undercut, pixie lub cięcie z grzywką.

Bob z grzywką

W poprzednich sezonach bardzo popularną fryzurą był bob, który występował w dwóch formach — w wersji długiej zwany też lobem oraz w wersji krótkiej, kiedy kończył się za uchem. Wiele nie zamieniło się w bieżącym sezonie, gdzie najczęściej występuje z grzywką. Absolutnym hitem jest jego połączenie z grzywką w kolorze ciemnej czekolady czy też miedzi. Dla kobiet, które cenią sobie takie uczesanie, polecamy spróbować tego zestawienia.

Ostre cięcie

Światowi projektancki mówią głośno, że w roku 2018 nie można bać się ostrych, naprawdę ostrych i drastycznych cięć. Najmodniejsze fryzury tego sezonu to te krótkie, a nawet bardzo krótkie. Zdarza się nawet, że bardzo krótkie fryzury damskie kobiety wykonują osobiście przy wykorzystaniu do tego maszynki do golenia. Można spróbować, choć lepiej, aby zajęli się tym specjaliści z zakładu fryzjerskiego.

Krótka burza loków

Większość kobiet uważa, że loki wyglądają atrakcyjnie, ponieważ znacząco powiększają objętość włosów, ale takie uczesanie pasuje tylko tym kobietom, które mają włosy naprawdę długie. Nic z tych rzeczy. Burza loków świetnie prezentuje się również przy krótkich cięciach. Chcąc zobaczyć fajne fryzury krótkie na bazie loków, wystarczy spojrzeć na modelki występujące na pokazach Teatum Jones, Lemaire czy Rejina Pyo. Widać wyraźnie, że kobiety o krótkich włosach, które mają bujne loki, wyglądają niezwykle atrakcyjnie.

Nowe pixie

W dobie XXI wieku często powracamy do stylów znanych naszym mamom czy babciom. Nie inaczej jest w tym roku na płaszczyźnie damskich fryzur. Fajne fryzury krótkie damskie w stylu retro to z pewnością pixie w nowym wydaniu. Dla niewtajemniczonych wyjaśniamy, że uczesanie to było prawdziwym hitem w latach 60. ubiegłego stulecia. We współczesnych trendach wiele kobiet inspiruje się takimi fryzurami, o czym najlepiej świadczą zdjęcia Mii Farrow czy Twiggy. Najmodniejsze fryzury damskie zgodne z tym stylem są nonszalanckie i asymetryczne, a kobiety z takim uczesaniem wielokrotnie wyglądają jak gwiazdy rocka.

Kobiety, które chcą zmienić swój image i jednocześnie dążą do tego, aby być na czasie ze współczesnymi trendami, mają więc w czym wybierać. Fryzury damskie na krótkie włosy dają naprawdę ogromne możliwości. Krótkie włosy nie muszą oznaczać problemów ze znalezieniem fryzury, w której będzie się wyglądało seksownie, a jednocześnie modnie. Wszystkie powyższe uczesania w ciągu kilku najbliższych miesięcy na pewno nie znikną z topu, a na ulicach będzie można spotkać wiele kobiet, których fryzury będą charakteryzować się mocnymi cięciami, krótkimi lokami czy grzywkami.

Używamy plików cookie na naszej stronie

Potwierdź, jeśli akceptujesz nasze śledzące pliki cookie. Możesz także odrzucić śledzenie, aby móc nadal odwiedzać naszą witrynę bez żadnych danych wysyłanych do usług stron trzecich.