Fryzury do ramion

Styliści zauważają, że włosy do ramion są bardzo wdzięczne i dają naprawdę wielkie możliwości. Ich właścicielki mogą więc zaskoczyć nie tylko nową fryzurą, ale także kolorem. Ten odświeży ich look, ale także doda wdzięku. Aktualnie w trendach fryzjerskich fryzur do ramion nie brakuje. Oto najpowszechniejsze z nich. Czy któraś z fryzur przekona Was do tego, że cięcie włosów do ramion ma sens?

Fryzury damskie do ramion z grzywką

Znakomitym sposobem na odświeżenie wizerunku kobiety może być śmiałe cięcie. Tym bardziej że grzywka nadaje młodzieńczego uroku. Taką stylizację włosów polecić można kobietom o pociągłej twarzy, której nie ma konieczności zakrywania. Równie dobrze grzywkę można nosić na bok, przypinając ją ozdobną spinką.

Zresztą nie tylko proste blond i ciemne włosy do ramion nadają się do tego, aby postawić na grzywkę. Równie dobrze włosy mogą być skręcone. Sama grzywka też może być różnej długości, choć te krótsze tu już propozycja dla kobiet odważnych i charakternych, które są pewne siebie. Nie ma też przeszkód, aby od reszty włosów odróżnić ją kolorystycznie. Cieniowane włosy do ramion z kolorową grzywką będą wówczas wyglądać niezwykle efektownie.

Lob i wob

Klasyczny bob znany jest wszystkim, a przynajmniej prawie wszystkim kobietom. Może on być wykonany również na włosach półdługich. Zresztą zyskał też nową nazwę lob – long bob. Jest to fryzura, którą poleca mnóstwo kobiet na całym świecie. Wszystko ze względu na to, że nie ma kobiety, której takie uczesanie by nie pasowało niezależnie od wieku czy rzecz jasna rodzaju włosów. Tradycyjny lob można bowiem wykonać na włosach cienkich i grubych, tak tych prostych, jak i skręconych. Oczywiście mogą to być cieniowane fryzury do ramion, jak i jednokolorowe.

Kobieta z taką fryzurą może wybrać się na spotkanie biznesowe, jak i chwalić się nią na co dzień. Wystarczy odpowiednia stylizacja. W pierwszym przypadku właściwa będzie marynarka w połączeniu z materiałowymi spodniami. Chcąc stworzyć wizerunek kobiety niebezpiecznej i pewnej siebie, postawić trzeba na skórzaną kurtkę, prostą spódnicę czy buty na obcasie.

Fryzury na włosach półdługich z tendencją do falowania

Interesują Was fryzury do ramion, a jesteście posiadaczkami włosów z tendencją do skręcania? Pomijając już kolor, możecie spróbować zmienić fryzurę. Odwagi i nietuzinkowego wyglądu dodadzą loki w połączeniu z zachodzącą na oczy grzywką. Takie połączenie wygląda ciekawie, ale trzeba z nim uważać, aby fryzura nie miała kształtu stożka. Dlatego przy takim cięciu liczy się nie tylko sprawna ręka fryzjera, ale także późniejsza pielęgnacja włosów przy wykorzystaniu odpowiednich kosmetyków z przeznaczeniem do pielęgnacji loków.

Dodatkowo dla imponującego ich wyglądu nałożyć można na nie kolor. Wówczas otrzymacie jeszcze bardziej oryginalne połączenie. Dodatkowo z włosów możecie zapleść warkocz.

Tak więc kobieta, która chce mieć ciemne lub wręcz przeciwnie blond fryzury do ramion, nie powinna narzekać. Możliwości do korzystnej zmiany swojego wyglądu przy włosach średniej długości jest całkiem sporo.

Używamy plików cookie na naszej stronie

Potwierdź, jeśli akceptujesz nasze śledzące pliki cookie. Możesz także odrzucić śledzenie, aby móc nadal odwiedzać naszą witrynę bez żadnych danych wysyłanych do usług stron trzecich.